HAKKIMIZDA

AKVA ÇELİK KAPI HAKKINDA

Firmamız 1996 yılından bugüne kadar inşaat sektörünün birçok kaleminde faaliyet göstermektedir. Şahıs firması olarak ticari hayatına başlayan firmamız 2000 li yıllarda bünyesine katığı tüzel kişilikler ile daha emin ve sağlam adımlar ile yoluna devam etmektedir.

Akva Çelik Kapı üretim anonim şirketi olarak teknolojik yatırımlarla ülkemizin kapı sektörünün içinde bulunduğu ekonomik değerlerimizi, küreselleşen dünya ekonomisinde yerini almasında katkı sağlamayı amaçlar. Firmamız, estetik ve kaliteyi bir araya getirerek, gelişen ve değişen müşteri taleplerine cevap veren bir dünya markası olmayı hedefler. Gelişen teknolojiyi ve malzemeleri kullanarak üretimlerinde her zaman yenilikçi olmayı başarmıştır.

VİZYONUMUZ
Yurt içerisindeki ve yurt dışındaki müşterilerimizin gelişen ihtiyaç ve gereksinimlerine uygun olarak beklentilerini karşılamak, kaliteli hizmet anlayışı ile deneyim ve güvenilirliğimizi istikrarlı ve sürekli kılmak, insan kaynakları ve ar-ge departmanındaki çalışanlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde bütünleşerek, müşterilerimize kaliteli hizmet vermek, her geçen gün hızla büyüyen ve gelişen sektörün ihtiyacı konusunda tercih edilen ve en iyi hizmet sağlayan firma olmak